Proč podnikat v MLM

 

odstavců pro podnikání v MLM

Začít klasicky podnikat v dnešní době není jednoduché. Pokud máte málo finančních prostředků, musíte žádat úvěr a tím pádem se zadlužit, protože začátek podnikání potřebuje nemalé investice, které se pohybují ve stotisícových částkách a někdy i víc. Při síťovém marketingu (MLM) se pohybují investice ve stovkách až do několika tisícových částek, za které si koupíte licenci a produkty pro vlastní potřebu.

Díky nízkým investičním nákladům v podnikání  Multi Level Marketingu je skoro nemožné zkrachovat, pokud si neuděláte příliš velké zásoby zboží, které v budoucnu můžete mít problém prodat. Proto je důležité nakupovat s rozumem jen pro sebe a své zákazníky!

Síťový marketing je nastaven tak, aby ho mohl vykonávat každý, ať už při zaměstnání, studiu nebo mateřské dovolené. Výhodou je, že můžete podnikat v MLM při svém současném zaměstnání a tím se vyhnete riziku ztráty příjmu, dokud si nevybudujete dostatečný příjem ze síťového marketingu. Každý kdo podnikání v MLM bere vážně, tak samozřejmě několik hodin denně věnuje svému podnikání v MLM.

V síťovém marketingu (MLM) není zapotřebí mít speciální vzdělání (maturita, vysoká škola). Uspět může každý be rozdílu, chce to je trpělivost, ochotu pracovat a učit se novým věcem. Nejlepší MLM společnosti poskytují svým distributorům špičkový podnikatelský trénink formou pravidelných seminářů nebo webinářů.

Pokud se chcete síťovým marketingem živit nebo jen přivydělat vedle klasického zaměstnání je jen na vás. MLM nabízí obě cesty, protože výdělek se odvíjí od dosažení vašich výsledků.

 Veškeré starosti o skladování, zaměstnance, produkt, dopravu, balení, inovace, papírování vám v síťovém marketingu odpadají. Na začátku podnikání jste si koupili licenci na hotový byznys. Vaším jediným úkolem je prodávat produkty a starat se tak o to, aby zboží mizelo z regálů.

Zatímco při klasickém podnikání vám dosažení úspěchu a vytvoření vašeho pasivního příjmu může trvat i několik let (přičemž není zaručeno, že ty roky dřiny vám úspěch přinesou), MLM je navrženo tak, aby každý, kdo chce a obětuje tomu pár hodin denně, mohl dosáhnout úspěch už během několika měsíců. Znám mnoho lidí, kterým se to podařilo.

 Multi Level Marketing umožňuje rozšířit podnikání do více zemí světa. Hlavně u největších MLM společností. Dokáže přinést stabilitu a další možnosti podnikání.

Kompenzační plán vás motivuje u každé MLM společnosti a je nastaven tak, že odměňuje pouze aktivní členy. Další motivační prvky pro marketery jsou výjezdové semináře, firemní automobil, dovolená a mnoho dalších akcí.

Při podnikání v síťovém marketingu nejste nikdy sami. Člověk, který vás přivedl, má velký zájem, abyste byli úspěšní, roste tím i jeho obchod (byznys), pokud ovšem odvádí práci, kterou má.