Wor(l)d GN

V dnešní době si těžko můžeme představit život bez mobilních telefonů, které se stávají nejdůležitější součástí našeho života. Dnes už nejsou tak drahé jako v minulosti a jsou vybaveny mnoha důležitými funkcemi… Mobilní telefon přestal být jen hračkou a stal se nepostradatelnou věcí v životě všech lidí. Trh mobilních telekomunikací je největším trhem na světě a Wor(l)d GN se stal první MLM společností v oblasti mobilního průmyslu. (Pokud nevíte, co MLM znamená, přečtěte si nejdříve tento článek o MLM?)

Wor(l)d Global Network (GN) – je globální společenství resp. velká síť složená z podnikatelů a obyčejných lidí jako jste vy. Je to inovační telekomunikační společnost, která zvolila zajímavou marketingovou strategii. Společnost, s níž budete moci vydělávat peníze a pokračovat v práci, kterou děláte každý den: Doporučovat produkty, které používáte a které se vám líbí. Firma je poměrně „mladá“, působí na trhu něco přes 3 roky. Prezidentem Wor(l)d GN je Fábio Galdi, který pochází z Itálie. Jeho privátní kancelář je od ledna 2014 v Londýně. V telekomunikacích působí více než 9 let, což nepochybně značí, že má dostatek zkušeností v dané oblasti.

w 1

Wor(l)d GN má momentálně 7 kamenných poboček po celém světě, ale určitě budou přibývat další:

– USA, New York – zde je společnost zaregistrována

– USA, Miami – právnické oddělení + patentyw 2

– Británie, Londýn – hlavní centrála společnosti

– Itálie – logistické oddělení

– Singapur – finanční oddělení

– Čína – výroba solárních panelů, smartphony, tablety

– Rusko – přibylo jen před několika měsíci

 

 • Wor(l)d GN se v roce 2012 stala součástí „Singapore Business Federation Bureau“.

 • Z mnoha tisíců MLM společností je Wor (l) d GN jednou z 200 společností, které jsou součástí prestižní asociace DSA (Direct Selling Association), což je znak serióznosti společnosti.

 • V roce 2013 získala firma listing na Frankfurtské a Londýnské burze, které jsou jedny z nejpřísnějších burz na světě.

 • Cílem společnosti je stát se v příštích 5 letech světovým lídrem v mobilním průmyslu.

PRODUKTY:

Společnost Wor(l)d GN poskytuje platformu e-commerce a nástroje, které vám umožní zlepšit kvalitu života a to nejen po finanční stránce. Wor(l)d GN má 4 hlavní oblasti produktů, které vám blíže představím.

Wor(l)d Communicate – komunikace

Díky inovativní a exklw 3uzivní technologie GMS + VoIP můžete použít Digitals na volání po celém světě za velmi nízké ceny bez dodatečných nákladů pro mezinárodní roaming. Sen, který se stává realitou: Jednotná síť, která sdružuje 100 zemí s jednotným tarifním plánem.

 

World Global Network vypracoval vlastní technologii Digitals – sim karta pro volání GSM, díky níž se rodí první globální mobilní virtuální operátor GMVO (Global Mobil Virtual Operator). Kromě Digitals jsou zde i další produkty:w 9

 • VoIP systém prostřednictvím kterého můžete volat zdarma přes internet.
 • Communicate panel – komunikační panel, umožňující volání z webových stránek bez instalace dodatečných programů do PC.
 • WeebMeeting – video komunikační nástroje.
 • Tarifní plány pro volání do celého světa neomezeně a zdarma pro mobil i pevnou linku – SUPER FREE WOR(L)D

 

 Wor(l)d Technology – GN technologie

 Společnost vyrábí telefony, smartphony, tablety špičkové kvality za přijatelné ceny. V této době ideální produkty, protože poptávka po smartphonech je mnohem vyšší než např. po počítačích, noteboocích, či klasických mobilech. Smartphone společnosti Wor(l)d GN má velmi dobré parametry se čtyřjádrovým Androidem. Jedná se o první mobil na světě, který vám platí, když vám někdo volá nebo napíše SMS a to díky aplikací Adkash, která je popsána níže. Dalším produktem je solární nabíječka na mobil.

w 10

Wor(l)d Adkash – mobilní reklama

Nový unikátní multimediální systém poskytování mobilní reklamy. Ptáte se, čím je aplikace taková unikátní? Adkash platí uživatelům za zobrazení plánované reklamy vysoké kvality bezprostředně na váš telefon pokaždé, když přijde nějaký hovor, SMS nebo MMS. Jinak řečeno, pokud máte smartphone s androidem, tablet, nebo jiný „inteligentní“ telefon, můžete si na něj stáhnout zmíněnou aplikaci Adkash a pokaždé, když vám váš přítel nebo i neznámá osoba zavolá, pošle SMS nebo MMS, zobrazí se vám na displeji mobilu reklama a vy za to dostanete zaplaceno. Tuto reklamu samozřejmě přeskočíte a zvednete hovor. Po skončení hovoru se vám reklama na pár vteřin zobrazí opět. Je to první a zatím jediná aplikace, která používá obrazovku mobilního telefonu, jako reklamní prostor pro získávání výdělků, které směřují k uživateli aplikace.

w 11 w 12 w 13

 

Celý princip lze chápat tak, že zprostředkovatel služby Adkash (firma WOR(l)D GN) si pronajme displej vašeho mobilu na zobrazení reklamy od zadavatele (inzerentů, který propaguje své produkty, či služby) např. Coca Cola, Adidas, IKEA a jiné. Samozřejmě za to dostane World GN zaplaceno, stejně jako dostane zaplaceno televize Nova, když přeruší váš oblíbený film nějakou reklamou. Rozdíl je v tom, že při aplikaci Adkash dostanete zaplaceno za zhlédnutí reklamy. V druhém případě za to, že shlédnete reklamu během sledování seriálu, dostane všechny peníze televize.

Za každé příchozí volání, SMS nebo MMS uživaw 14tel dostává 0,01 až 0,05 USD. Aby nedošlo ke zneužití systému, byl stanoven denní limit, za který jste placený a to je 30 SMS a 30 hovorů. Takto můžete měsíčně vydělat až 80 USD. Tato částka je zároveň limitem. Jelikož společnost Wor(l)d GN funguje na systému tzv. Multi Level Marketingu (síťový marketing), můžete dosáhnout mnohem vyšších výdělků, ale budete muset doporučit tuto aplikaci i svým známým, které v případě zájmu zaregistrujete do své struktury. Za každého člověka ve struktuře „pod vámi“, který si tak jistě nainstaluje tuto aplikaci a bude ji využívat, dostáváte několik eur měsíčně navíc. Jakmile dosáhnete 10 USD, dostanete od společnosti vlastní debetní kartu Adkash, ze které si budete moci vybrat peníze v kterémkoli bankomatu. Podívejte se krátké video o Adkash na konci tohoto článku.

w 15

 

 • nemusíte měnit telefonní číslo, nemusíte mít stále internet, nemění se vaše zvyky, budete prostě dělat to co dosud, přijímat hovory.
 • netřeba nic prodávat, jednoduché stahování aplikace do vašeho smartphonu či tabletu.
 • nevyžadují se žádné měsíční poplatky,
 • nekonečný Reziduální příjem.w 16

Systém Adkash je dimenzován na 1 miliardu uživatelů, v současné době (01/2014) je aktivních něco přes 100 000 aplikací celosvětově (ČR a SR možná 2000).

 Power Clouds – obnovitelná energie

Tato část projektu přitahuje velkou pozornost a zájem, protože v této době je velká poptávka po investicích do obnovitelných zdrojů, stačí se podívat, kam směřují investice 4 největších firem Google, Microsoft, Facebook, Apple. Wor(l)d GN buduje největší síť solárních elektrárně na světě, přičemž jednotlivé elektrárny budou rozmístěny po celém světě, tak aby byla max. využita sluneční energie.

w 17

Součástí tohoto projektu, který nazvala společnost Power Clouds můžete být i vy. V následujících cca 10 letech plánuje firma vybudovat 200 solárních elektrárně v zemích, které podepsaly Kjótský protokol v rámci smlouvy s OSN. Aktuálně (14.01.2014) jsou vybudovány 3 elektrárny v rumunském městečku Scornicesti, čtvrtá je ve výstavbě v Bukurešti. Na konci článku naleznete krátké video z oficiálního otevření první elektrárny v Rumunsku, kterého se zúčastnili i lidé ze Slovenska či Česka. Každá elektrárna obsahuje 5000 solárních panelů a právě vy se můžete stát spolumajitelem jednoho nebo více a získat tak zajímavé roční zhodnocení až do 20% z jednoho panelu. Nákupem panelu nebo více panelů se stáváte certifikovaným majitelem, přičemž dostanete k dispozici smlouvu na dobu 20 let a všechny potřebné dokumenty, včetně pojištění od Alianz. To znamená, že po dobu 20 let budete každý rok dostávat 20% z prodeje energie.

w 18

WOR(l)D GN se stará o samotnou výstavbu elektráren, o zajištění legislativy, provozu, prodeje vyprodukované energie do veřejné sítě, pojištění a ostatní věci potřebné k bezproblémovému chodu elektráren. Největší výhodou je, že pokud se rozhodnete vycouvat z projektu, máte garanci vrácení peněz do 12 měsíců. Firma od vás panel odkoupí, popřípadě ho prodáte jinému členu společnosti Wor(l)d GN.

KOMPENZAČNÍ PLÁN ODMĚŇOVÁNÍ

Ve společnosti Wor(l)d GN existuje 10 způsobů jak dosáhnout úspěchu a vydělat peníze. Je jen na vašem uvážení jakou strategii zvolíte a pro který případně, které možnosti výdělku se rozhodnete. Možnost číslo 8, 9, 10 je spíše odměna od společnosti pro nejchytřejší.

w 21

 1. Retail Bonus – maloobchodní prodej produktů

Získáváte okamžitou provizi pokaždé, když nabídnete svým přítelem, známýw 22ch ale i neznámým lidem koupit si produkty společnosti Wor(l)d GN. Jedná se o produkty, které jsem popsal výše a to Wor(l)d communicate, technology, aplikaci Adkash nebo solární panely.

 

 1. Fast Start Bonus

Získávw 23áte provizi pokaždé, když se do vaší první linie zaregistruje nějaký uživatel. Pokud máte vy MASTER balíček za 639 USD a připojí se k vám uživatel, který si koupí MASTER balíček dostáváte provizi 120 USD. Pokud se zapojí uživatel, který si zakoupí POWER MASTER balíček dostáváte provizi 240 USD.

 1. Team Volume Commission – binární systém, týmové provize

To jsou provize, které získáváte z celkového množství bodů. Všechw 24ny prodané produkty a služby se převádějí na body oficiálního plánu odměn. Binární systém se skládá ze dvou týmů. Do jednoho týmu musíte zaregistrovat 2 lidi, do druhého týmu vám budou „padat“ lidé z vrchu struktury. Každý týden dostáváte 20% z celkového počtu bodů.

 1. Perpetual residual Earning – residuálný příjem

Budete dostávat měsíční příjem za lidi ve vaší struktuře, pokud mw 25áte vyrovnaný počet lidí v pravém a levém týmu. Pokud máte například 5 lidí v pravém i levém týmu vaší struktury, vaše provize bude každý měsíc 20 USD. Samozřejmě postupem času se vám bude vaše struktura rozrůstat a tím vám poroste i váš měsíční příjem.

 1. Unlimited Development Bonus

Získávátw 26e okamžitou provizi 20 USD, jakmile váš MASTER nebo POWER MASTER člen zaregistruje do 30 dnů od registrace svých 2 členy, který zakoupí buď MASTER nebo POWER MASTER balíček. V případě že váš člen zaregistruje do 30 dnů 2 lidí, který zakoupí „jen“ AFFILIATE balíček za 39 USD, nedostáváte žádný bonus.

 1. Money Box – kasička

Získáváte 20% z binárního systému z vašeho menšího w 27týmu, ať už v levém nebo pravém a 1% se vám vždy uloží do Money Boxu – vaší pokladničky. Pokud budete udržovat aktivitu a neustále pracovat 12 měsíců po sobě dostanete celou částku uloženou ve vašem Money Boxe. Je to podobné jako 13 plat nebo roční prémie v „normálních“ klasických firmách.

 1. Generation Bonus

Pomw 28áhejte svému týmu, aby se úspěšně rozvíjel, a máte možnost získat 10 až 30% bonus ze své první linie – přímo registrovaných lidí a 5% z 2 až 7 linie. Počet procent vašeho bonusu, který můžete získat, závisí na tom, jaký balíček máte zakoupen.

 1. BMW Dream Car Bonus

Můžete dow 29stat měsíční provizi až 1000 USD pro získání BMW automobilu. Tento bod je velmi oblíbený i při jiných MLM společnostech jako například Limu. Po dosažení určité úrovně máte možnost dostat od společnosti firemní automobil.

 1. Corporate Bonus – Korporátní bonus pro akcionářew 30

3% z celkového měsíčního obratu společnosti budou rozděleně mezi Golden Shares – akcionářů. V roce 2013 získala společnost Wor (l) d GN listing na Frankfurtské fondové burze, a Londýnské burze. Cílem pro rok 2014 je burza v New Yorku.

      10. Každoroční dovolená v exotických zemích

Nejúspěšnější partneři mají možnost zúčastnit se každý rok dovolené v exotických zemích jako Singapore, Thajsko atd. Náklady hradí samozřejmě společnost.